Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne XXXI niedziela zwykła- 31.10.2021

  1. Jutrzejsza uroczystość Wszystkich Świętych będzie miała bardzo radosny charakter, bowiem będziemy wspominali tych, którzy żyli przed nami i po wypełnieniu woli Bożej osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Na naszym cmentarzu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.00 procesja żałobna.
  2. We wtorek 2 listopada – Dzień Zaduszny. W liturgii Kościół wspomina wszystkich wiernych zmarłych, którzy poprzedzili nas na drodze wiary. Po Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić za zmarłych w czasie procesji żałobnej na cmentarzu.
  3. Od 1 do 8 listopada włącznie można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.
  4. W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca (04.11.2021) będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych.
  5. 5 listopada przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.
  6. Nabożeństwo wypominkowe w naszej parafii w dniach 3,4 i 5 listopada. O godzinie 17 różaniec, a po nim Msza Święta, w intencji zmarłych z wypominek.
  7. Rodzice Julii Kierzkowskiej oraz wolontariusze, którzy ubiegłej niedzieli zbierali ofiary do puszek na leczenie Julii składają serdecznie podziękowania ks. Proboszczowi i całej parafii. Zebrano 3959, 41 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze serce i pomocną dłoń w stronę Julki.
Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA