Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła – 24.10.2021r.

  • Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.
  • Kończy się październik – miesiąc różańca. Zapraszamy codziennie o 17.30, dzieci i młodzież w środę i w piątek również o 17.30. Warto zadać sobie pytania: Czy choć raz w tym miesiącu modliłem się na różańcem w intencjach swoich bliskich? Czy udało mi się zebrać rodzinę i zaprosić ją do wspólnej modlitwy?
  • Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Na stolikach przy wyjściu z kościoła znajdziemy kartki na wypominki. Nabożeństwo wypominkowe 3,4,5 listopada, o godz. 17.00 różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych z wypominek.
  • Przyszły weekend to czas, w którym wyruszymy na groby bliskich. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (Msze Święte jak w niedzielę) i Dzień Zaduszny. Procesja na cmentarzu parafialnym 1 listopada po Mszy Św. o godzinie 12.00. 2 listopada będziemy wspominali wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu Msze Św. o godzinie 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 12.00 procesja na cmentarzu parafialnym.
  • W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na leczenie Julii Kierzkowskiej, Zbiórkę ofiar przeprowadzą wolontariusze Fundacji „Espero – Nadzieja dla Dzieci” z siedzibą przy ul. Mistrzowskiej 15 w Warszawie, której chora Julia jest podopieczną. Wolontariusze będą posiadali przy sobie identyfikatory i puszki Fundacji.
  • Na tablicach w lewej nawie kościoła znajduje się wystawa różańców, które wykonały dzieci ze szkoły podstawowej w Dobrzyniewie Dużym i Nowym Aleksandrowie w ramach „Konkursu różańcowego”. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom, rodzicom i katechetom za wykonane prace.
Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA