Menu Zamknij

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, czyli  modlitwa w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, pierwszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, oraz pierwsza sobota nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  • Jutro pierwszy dzień Białego Tygodnia. Prosimy dzieci pierwszokomunijne o zabranie ze sobą świec chrzcielnych, ponieważ odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych na mszy świętej o godz. 18.00.
  • W okresie wakacyjnym nie ma mszy świętej  w niedzielę o godzinie 10.30 dlatego też poświęcenie i odbiór pamiątek, czyli obrazków komunijnych za tydzień po mszy św. o godzinie 12.00 .
  • We wtorek na mszę świętą o godzinie 18.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne oraz dzieci i młodzież. Będzie to msza dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny. Dzieci pierwszokomunijne przynoszą do pobłogosławienia książki o tematyce religijnej, Pismo Święte i inne, które dostały jako prezenty.
  • Ze względu na rozpoczęty okres urlopowy w lipcu i sierpniu jedna msza święta będzie odprawiana na wyjeździe (intencja będzie odczytana, oraz zawarta w modlitwie wiernych).
  • Za pomoc w przygotowaniu do I komunii świętej dziękujemy rodzicom, dzieciom, Panu Kościelnemu za sprzątanie kościoła, Pani Jolancie Citko oraz Katarzynie Zubryckiej za dekorację kościoła, Panu Jackowi Lenczewskiemu, ministrantom za pomoc w liturgii i organistce Pani Sylwii za piękną oprawę muzyczną.
Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA, OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE