Menu Zamknij

W zdrowym ciele zdrowy Duch

Od września ministranci z naszej parafii w dwóch kategoriach wiekowych uczestniczyli w Diecezjalnych rozgrywkach piłki nożnej halowej. Po awansach z fazy grupowej dostali się do fazy finałowej, czego owocami są:

  • I miejsce w grupie młodszej to jest ministrantów wraz z awansem do rozgrywek ogólnopolskich, które w tym roku odbędą się w weekend majowy w Elblągu,
  • II miejsce w grupie starszej tj. lektor młodszy.

XV Finał Ligi Ministrantów w halowej piłce nożnej

Nasi wspaniali ministranci zdobyli medale, nagrody i puchary. Bardzo im dziękujemy za godne reprezentowanie naszej parafii i grę fair play.
Rodzicom dziękujemy za pomoc i organizację tego przedsięwzięcia, Panu Wójtowi za nieodpłatne wypożyczanie busa, zaś panu Sławomirowi  Świsłockiemu za poświęcony czas (gdyż rozgrywki odbywały się zawsze w sobotę w dniu wolnym od pracy).
Bardzo serdecznie dziękujemy również za wsparcie ministrantów dobrym słowem i dopingiem.

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA