Menu Zamknij

16 czerwca 2019r.

 1. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaangażowanym parafianom – za wszelkie ofiary i trud włożony w przygotowanie głównej uroczystości 500-lecia, a także za liczny udział we wspólnym świętowaniu. BÓG ZAPŁAĆ!
 2. Dziś – święto patronalne Bractwa Trójcy Przenajświętszej. Członkom Bractwa wypraszajmy potrzebne łaski w codziennym życiu.
 3. Dziś też, po Mszy św. o godz. 12.00, zapraszamy na grupowe zwiedzanie naszego kościoła z audioprzewodnikiem. Chociaż uczęszczamy tu na co dzień, to jednak jest niecodzienna okazja lepszego poznania naszej świątyni, jej wyposażenia oraz historii
  parafii.
 4. Przed kościołem są także dzisiaj zbierane ofiary do puszek na uczelnie katolickie.
 5. W środę – zakończenie roku szkolnego. Na Mszę św. dziękczynną w tym dniu zapraszamy dzieci, młodzież oraz nauczycieli i wychowawców – na godz. 18.00.
 6. W najbliższy czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Przypominamy, że jest to „święto nakazane”, a Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 10.00 (z procesją) i 18.00. Mieszkańców Dobrzyniewa Kościelnego i Ogrodnik prosimy o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach na trasie procesji.
 7. Podczas oktawy Bożego Ciała – już od najbliższego piątku – Msze św. odprawiane o godz. 18.00 będą połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesją eucharystyczną.
 8. Przypominamy, że w dniach 21-23 czerwca b.r. odbędzie się 39. Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Zapisywać się można u ks. Krzysztofa, a spotkanie organizacyjne będzie w najbliższą środę w Kozińcach, po Mszy św. o godz. 18.00.
 9. Na tablicy ogłoszeń można znaleźć ogłoszenie sióstr szarytek dotyczące prowadzonego przez nie przedszkola.
Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE