Menu Zamknij

23.10.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie 23.10.2016 r.
1. Rozpoczynający się Tydzień Misyjny jest okazją do podjęcia modlitwy za kraje misyjne i misjonarzy. Także ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na Misje.
2. W dniach od 1 do 4 listopada odbędą się w naszej parafii wypominki. Nabożeństwo będzie rozpoczynać się o godz. 1700 modlitwą Różańcową i odczytaniem imion zmarłych, a zakończy Mszą Świętą z Nieszporami. Przy wypisywaniu imion zmarłych na kartkach prosimy o wyraźne zaznaczenie w którym dniu mają być odczytane.
3. 1 listopada planujemy zbiórkę pieniędzy do puszek na cmentarzu parafialnym. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów naprawy ogrodzenia tegoż cmentarza. Osoby dorosłe chętne do kwestowania prosimy o zapisanie się w zakrystii na listę wolontariuszy.
4. Koło Żywego Różańca z Nowego Aleksandrowo zelatorki pani Teresy Łoś na prace konserwatorskie przy ołtarzu Matki Bożej Różańcowej przekazało kwotę 1300 zł. Serdecznie dziękujemy za złożoną ofiarę.
5. Seminarium Duchowne w Białymstoku uprzejmie prosi o przeprowadzenie zbiórki zboża i warzyw, które zostaną odebrane z naszej parafii w najbliższy czwartek 27.10 o godz. 8:30 Ofiarowane płody rolne można przywieźć wcześniej i złożyć przy garażach.

Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE