Menu Zamknij

Msza Święta 27 października

W niedzielę 27 października o godz. 18:00 została odprawiona Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Wzięło w niej udział bardzo wielu naszych Parafian oraz wiernych z sąsiednich wspólnot parafialnych. W kazaniu, ks. Łukasz powiedział o konieczności uzdrowienia naszej relacji z Jezusem. Stwierdził, że każdy z nas jest jak św. Piotr- gdy jest w bliskości Jezusa, w zasięgu Jego spojrzenia, wówczas jest jak skała, która mimo, że ciosana przez przeciwności to trwa. Ale jeśli uciekamy spojrzeniu Jezusa, wówczas jesteśmy jak mały kamyczek, którym miota najmniejszy podmuch wiatru.
Po zakończonej Eucharystii swoje świadectwo wygłosiła Małgosia. Mówiła o doświadczeniu mocy Jezusa, dla którego wszystko jest możliwe. Następnie, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie wyznaliśmy wiarę w obecność Jezusa i wyrzekliśmy się przywiązania do zła, po czym błagaliśmy Pana o doświadczenie Jego mocy i uzdrowienie duchowe i fizyczne. Modlitwa zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę. Kolejna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w naszym kościele zostanie odprawiona 24 listopada o godz. 18:00.

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA