Menu Zamknij

Mija rok od uruchomienia strony internetowej!

Przez ostatnie 12 miesięcy dzięki życzliwości parafian udało nam się odtworzyć historię naszej wspólnoty. Serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę!

Z dnia na dzień wzrasta liczba osób zainteresowanych naszą internetową witryną. W tym okresie maksymalną ilość wizyt zanotowaliśmy w niedzielę, 9 stycznia 2011 – 134, a minimum w sobotę, 7 sierpnia 2010 – 3. Co średnio daje około 30 wejść dziennie.

Najwięcej wejść odnotowaliśmy w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Brazylii, Białorusi, Ukrainie, Litwie, Włoszech, Szwajcarii, Rosji, Belgii, Słowacji, Francji, Czechach, Holandii, Austrii, Szwecji, Irlandii, Norwegii, Rumunii, Islandii, Łotwie, Guam, Mołdawii, Ekwadorze, Zambii, Chile, Bułgarii, Mauritius, Grecji, Cyprze, Serbii oraz Słowenii.

Roczna statystyka prezentuje się następująco: 11 203 odwiedzin, 42 939 odsłon oraz 7 047 użytkowników. W przypadku 11 203 liczby odwiedzin użyto 12 systemów operacyjnych oraz 15 różnych przeglądarek.

Podstrony cieszące się największą oglądalnością to: Galeria, Dekoracje, Aktualności, Duszpasterze, Pierwsza Komunia, Kościół Parafialny, Zabytki wpisane do rejestru w 2003 roku, Chór Parafialny, Stacje Drogi Krzyżowej, Kontakt, Ministranci, Stary Cmentarz, Sakramenty, Kancelaria Parafialna, Historia Parafii, Skład Scholi, Z Życia Scholi, Nabożeństwa, Schola ”Nutki Boże”, Kostnica, Zabytki, Rada Parafialna, Organy, 100-lecie kościoła.

Dziękujemy za każde kliknięcie!
Zapraszamy także do współpracy poprzez dostarczanie nam zdjęć oraz informacji dotyczących historii naszej parafii. Mamy nadzieję, że strona internetowa dzięki temu będzie się rozwijała i w miarę możliwości poszerzała swoją zawartość.

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA