Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne- XXI Niedziela zwykła- 05.11.2023

 1. We wtorek w katedrze białostockiej rozpoczyna się Nowenna Opieki Matki Bożej Miłosierdzia, codziennie o godzinie 18. Członkowie Naszej parafii otrzymali specjalne zaproszenie do udziału w sobotę 11 listopada.
 2. W sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 9:00. Zapraszamy do udziału Poczty Sztandarowe: Szkoły, Rolników, Strażaków oraz służby mundurowe.
 3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w kwestę na Cmentarzu Grzebalnym.
 4. Za tydzień (12.11.2023) po Mszy Świętej o godz. 10:30 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
 5. W sobotę 11.11.2023 odbędzie się spotkanie młodzieży naszej archidiecezji pod tytułem „Dzień u Mamy”. O godz. 16:00 będzie sprawowana Msza Święta, a spotkanie rozpocznie się po niej w Zespole Szkół Katolickich. Gorąco zachęcamy wszystkich młodych do wzięcia udziału.
 6. Grupa Ewangelizacyjna naszej parafii wraz z ks. Markiem zaprasza na Bal Charytatywny z którego dochód przeznaczony będzie na operację serca Oli Warelis. Bal odbędzie się 18 listopada w Dworze Czarneckiego.
  W programie występ zespołu Narwańcy, pokaz iluzjonisty, kapela biesiadna, konkursy, licytacje cegiełek. Zapisy u ks. Marka lub przez tą stronę internetową:
  https://dlaoli.dobrzyniewo.com.pl/
 7. Zostały przygotowany kalendarz parafialny na 2024r. z zaznaczonymi uroczystościami parafialnymi, takimi jak rekolekcje, święta wsi i tym podobne.
Udostepnij:
Opublikowano wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE