Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne- XXXII Niedziela zwykła- 06.11.2022

 1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w roku kościelnym. Błagamy Boga, aby oddalił od nas łaskawie wszelkie przeciwności, abyśmy wolni od niebezpieczeństw duszy i ciała, mogli swobodnie Mu służyć (kolekta mszalna).
 2. W poniedziałek (7.11) rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej , Matki Miłosierdzia (Msza Św. codziennie o godz.18:00)
 3. W środę o godz. 7:00 Msza Św. za zmarłych mieszkańców Bohdana
 4. W czwartek 10 listopada przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego Papieża. Jest to dzień Imienin Ks. Proboszcza. Polecajmy w modlitwach Bogu Dostojnego Solenizanta.
 5. W czwartek, 10 listopada o godz. 17:30 przy pomniku Marszałka Piłsudskiego odbędzie się wieczór patriotyczny. Zapraszają organizatorzy
 6. W piątek, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msza Święta, ofiarowana przez Koła Żywego Różańca z Dobrzyniewa Dużego w intencji Ojczyzny odbędzie się o godz. 9:00. W tym dniu ks. Proboszcz udziela dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych na terenie parafii. Niech zewnętrznym znakiem naszego świętowania będzie wywieszona flaga narodowa.
 7. W najbliższą niedzielę, 13 listopada obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary do puszek na Kościół Prześladowany
 8. Jest listopadowy numer czasopisma „ W służbie miłosierdzia”. Zachęcamy do lektury
 9. Chcemy przygotować stroje na orszak Trzech Króli. Jeżeli ktoś posiada zbędne materiały tekstylne nadające się do uszycia prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii.
 10. Dziękujemy za ofiary złożone podczas kwesty na cmentarzu. Zebrano 15 527zł. Dziękujemy parafianom z Kozińc za udział w kweście oraz głównym organizatorom zbiórki: Panu Jarosławowi Malinowskiemu i Markowi Jakubowskiemu
 11. W tym tygodniu na budowę plebanii wpłynęło 5 000 zł. Bóg zapłać!
Udostepnij:
Opublikowano wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE