Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła- 03.10.2021

 1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Będziemy rozważali tajemnice Boże, wzywali wstawiennictwa Matki Bożej i przedstawiali Bogu codzienne sprawy własne, najbliższych i tych, którzy powierzają się naszej pamięci. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach. Nabożeństwo w naszej parafii codziennie o godz. 17:30. W środy i piątki zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
 2. W sobotę 9 października od 14:00 przed Katedrą NMP oraz od 14:30 przed Kościołem Św. Rocha będzie odmawiany publicznie różaniec wynagradzający za zgorszenie wywołane marszem środowisk LGBT.
 3. Białostocki Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń” wyruszy w niedzielę 10 października o godz. 13:30 sprzed białostockiej Archikatedry. Przed marszem zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin o godz. 12:30 w Archikatedrze.
 4. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym Marszu wszystkich, którym na sercu leży dobro polskich rodzin, a w sposób szczególny ojców, aby na wzór św. Józefa zawsze odpowiedzialnie i odważnie troszczyli się o powierzonych ich opiece bliskich (ulotki na stoliku przy wyjściu z kościoła).
 5. W tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • we wtorek św. Faustyny Kowalskiej
  • pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu wspominamy NMP Różańcową oraz modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.
 6. W następną niedzielę 10.10.2021 spotkanie rodziców i dzieci do pierwszej Komunii świętej  po Mszy Św. o godz. 10:30. W tym dniu zostaną poświęcone i rozdane dzieciom różańce.
 7. W następną niedzielę ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 8. Dyrektor Teatru Dramatycznego w Białymstoku serdecznie zaprasza na spektakl „Sopoćko” który został przygotowany w ramach Dni Patronalnych Miasta Białegostoku. Szczegóły na temat spektaklu oraz bilety są dostępne na stronie internetowej Teatru. Sztuka będzie wystawiana w Kinie Ton w dniach 9 i 10 października o godz. 19.00 oraz 27 i 28 listopada o godz. 19.00
Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE