Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne XXI niedziela zwykła – 29.08.2021

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
2. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godziny 9:00 a od godziny 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania w tym dniu z sakramentu pokuty i pojednania.
3. Od przyszłej niedzieli powraca Msza Święta o godzinie 10:30
4. W następną niedzielę 05.09 o godzinie 10:30 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz całe Grono Pedagogiczne.
5. W przyszłą 1. niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9:00 Procesja Eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian.
6. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września br. o godz. 7:00 sprzed Białostockiej Katedry. Tradycyjnie odpoczynek pielgrzymów w Dobrzyniewie około godziny 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólny pielgrzymkowy szlak. Stwórzmy samodzielną grupę z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
7. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, dyrekcji oraz wszystkim parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE