Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne XXXIII niedziela zwykła- 15.11.2020 r.

  • Jutro obchodzimy Uroczystość NMP Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. W Katedrze o godz.18.00 zakończenie nowenny opieki NMP Ostrobramskiej.
  • W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku kościelnego. W tej chwili trwa nowenna tego święta.
  • Za tydzień obchodzimy wspomnienie św. Cecylii- patronki muzyki kościelnej. Modlimy się w intencji grup śpiewających w parafii i zapraszamy ciągle nowych członków do scholi dziecięco-młodzieżowej i chóru parafialnego.
  • Dzisiejsze ofiary do puszek trafią na potrzeby Stolicy Apostolskiej, zaległe Świętopietrze.
  • Drodzy Parafianie, tą drogą pozdrawiają Was duszpasterze Parafii z pamięcią w modlitwie. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, cierpliwości i opieki Matki Bożej naszej Patronki. Trwajmy wspólnie na modlitwie choćby na odległość szczególnie w czasie pandemii. Odważnie korzystajmy z otwartego kościoła, który jest duży powierzchniowo i może pomieścić więcej wiernych.

Modlitwa do Matki Miłosierdzia: „O Pani moja Święta Maryjo oto ja Twojej Łasce o osobliwej straży Twego Miłosierdzia duszę i ciało moje polecam, wszystkie nadzieje i pociechy moje, wszystkie uciski i dolegliwości, życie i koniec mego życia poruczam, aby przez zasługi Twoje wszystkie uczynki moje były

Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE