Menu Zamknij

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.08. 2020 r. XXII Niedziela zwykła

 1. We wtorek 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za ofiary wojny oraz o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie.
 2. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  1. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, a także za nowy rok szkolny i katechetyczny. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. W piątek odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 9.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.30.
  3. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego w piątek i sobotę od godz. 17.30, a także w niedzielę.
 3. 12 września (sobota) o godz. 18.00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży, która obecnie jest w klasach pierwszej średniej i ósmej szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 01.09.2020r. mszą świętą o godz. 18.00. (obecność obowiązkowa).
 4. Bóg zapłać mieszkańcom Krynic za ofiarę na potrzeby parafii.
 5. Od Niedzieli 6 września 2020 r. wracają Msze Św. dla dzieci o godzinie 10.30.
 6. W tym roku w związku z zaistniałą sytuacją pielgrzymka do Krypna w dotychczasowej formie niestety nie może się odbyć. Zachęcamy jednak do indywidualnego pielgrzymowania 05 września br.zarówno pieszego jak i za pomocą środków transportu zachowując przy tym odpowiednie zasady bezpieczeństwa. Msze św. dla pielgrzymów w sanktuarium w sobotę 05.09 br. o godz 16.00 i 18.00.
 7. Drodzy Rodzice rozpoczyna się rok szkolny i katechetyczny. Wspólnie razem otaczamy troską i opieką środowisko szkolne, a szczególnie w naszej parafii, tym bardziej kiedy jest wiele pytań i niepewności w związku z wirusem. Musimy razem trwać na modlitwie i prosić Boga o pomoc. Zachęcam do uczestnictwa razem z dziećmi i młodzieżą podczas niedzielnych mszach św. „Panie do kogóż pójdziemy?”. Nie bójmy się wirusa w kościele (Domu Bożym) z zachowaniem ostrożności. Tu nabierzemy siły i pomocy do codziennych obowiązków. Polecamy się opiece Matki Bożej i z nadzieją do przodu. „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”.
Udostepnij:
Opublikowany wOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE