Menu Zamknij

Jubileuszowe Misje Parafialne

Drodzy Parafianie, Siostry i Bracia,

W naszej zabieganej codzienności często zapominamy o rzeczach naprawdę ważnych. Wielu z nas jest zagubionych, wielu nie może znaleźć czasu, aby odetchnąć i nabrać siły do życia w pełni chrześcijańskiego. Potrzebujemy stanąć w prawdzie i zrobić generalny rachunek sumienia aby uleczyć to co w nas chore i podziękować za wszelkie otrzymane dobro. Sposobnością do tego mogą stać się parafialne Misje.

Zapraszam serdecznie wszystkich naszych Parafian, a więc dzieci, młodzież, osoby dorosłe, małżeństwa, osoby samotne, ludzi starszych i chorych do uczestnictwa w Misjach Świętych. Będzie to wydarzenie wyjątkowe dla naszej Wspólnoty, ponieważ stajemy u progu obchodów 500-lecia istnienia Parafii, którą oddaliśmy w opiekę Świętemu Michałowi Archaniołowi podczas ubiegłorocznej peregrynacji Jego figury w parafii w Dobrzyniewie.

Przyjdźcie do „źródła żywej wody”, napełnijcie swoje życie nadzieją, miłością i radością z tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia. Niech uczestnictwo w nabożeństwach, wspólnie przeżyta Eucharystia i głoszona nauka będą szansą odczytania celu i sensu życia w trudzie codzienności.

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA