Menu Zamknij

„Jestem Jezus- znasz Mnie?” – rekolekcje w Hermanówce

W dniach 5-7 października odbyły się weekendowe rekolekcje w Domu Rekolekcyjnym wspólnoty KAIROS w Hermanówce. Uczestniczyło w nich 53 uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z p. Agnieszką Andrzejewską, p. Anną Moroz i ks. Łukaszem Kisielewskim.
Rekolekcje były czasem poznawania: siebie i Jezusa. Hasłem tego czasu były słowa: „Jestem Jezus- znasz Mnie?”. Czas wypełniła nam modlitwa, słuchanie Słowa Bożego oraz rekreacja. Z daleka od domu, rodziny, bez zasięgu i dostępu do Internetu zeszliśmy w głąb naszych serc i spotkaliśmy tam siebie – prawdziwych, takich, jakimi jesteśmy oraz Boga- Ojca, który nas kocha i potrafi na nas czekać.
Podczas wieczornych nabożeństw odnowiliśmy nasze przymierze z Bogiem i podjęliśmy jedną z najważniejszych decyzji w życiu: postanowiliśmy wybaczyć sobie i tym, którzy nas skrzywdzili. Wielu z nas skorzystało z sakramentu pokuty i pojednania wracając do jedności z Panem Bogiem. Dziękujemy Panu Bogu i wszystkim ludziom, którzy nam pomogli w zorganizowaniu i przeżyciu rekolekcji. Czekamy na kolejny wyjazd…

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA