Menu Zamknij

Nowości

Jak wiadomo nasza strona parafialna informuje o tym co ciekawego i ważnego dzieje się w naszej parafii oraz przybliża jej historię. Dlatego też pojawiły się zmiany i uaktualnienia na stronie. Oto najważniejsze z nich.

W zakładce ZABYTKI pojawił się nowy dział: Krzyże i kapliczki. Przedstawia on krzyże jakie znajdują się na terenie naszej parafii. Dziękujemy Publicznemu Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym za udostępnienie mam materiałów.

W zakładce KRONIKA można zapoznać się ze sprawozdaniem z przebiegu Wizytacji Kanonicznej naszej parafii. Wizytacja odbyła się 12.04.2011r.

W dziale GALERIA pojawiły się nowe relacje fotograficzne z Rezurekcji,Wielkiej Soboty,Wielkiego Piątku,Wielkiego Czwartku. Można też tam zobaczyć zdjęcia Inskrypcji którą odkryto podczas remontu Ołtarza Chrystusa Króla.

W dziale I KOMUNIA ŚWIĘTA pojawiły się kolejne zdjęcia w dawnych lat. Dziękujemy wszystkim za ich udostępnienie i czekamy na jeszcze.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z nowościami.

Udostepnij:
Opublikowany wKRONIKA